Дизайнер може розробити Вам проект на будь-якій стадії ремонту або після його закінчення. Ми рекомендуємо розробляти «попередній проект» на початку ремонтних робіт, це допоможе Вам правильно розмістити розетки, підвезти воду та каналізацію, дасть можливість майстрам поставити плитку (кухонний фартух) саме там де це потрібно, чим допоможе зекономити гроші, час та Ваші зусилля.

Замір в межах міста є безкоштовний, а замір в іншому обговорюється індивідуально з замовником. Достатньо залишити «заявку на замір» у нас в салоні, по телефону чи на нашому сайті. Наш дизайнер з Вами зв’яжеться та обговорить зручний час зустрічі.

Розробляємо 1 проект безкоштовно, також є можливість внесення 2-х правок до проекту замовником. Над проектом працюють досвідчені дизайнери з багаторічним досвідом роботи, тому ми робимо їх з врахуванням особливостей приміщення і потреб замовника. Всі наступні «переробки» оплачуються додатково.

Так, можна отримати проект при умові якщо Ми уклали договір про співпрацю. Також є можливість купити його, оплачені Вами кошти будуть враховані при укладанні договору.

Термін «погонний метр» був придуманий продавцями меблів для того, щоб спростити роботу з покупцями. «Погонний метр» дозволяє клієнту самому приблизно порахувати вартість кухні/шафи. Але зазвичай ціна «погонного метра» відображає найнижчу вартість кухні, тобто найдешевшу фурнітуру, а ручки, стільниця, цоколь, стінова панель і багато іншого взагалі не враховується.
Також треба розуміти, що однакові за розміром кухонні елементи мають різну вартість. Наприклад, тумба з дверцями буде дешевшою від тумби з висувними ящиків півтора-два рази.
Тому наші кухні не вимірюються і не оцінюються «погонними метрами», а розрахунок вартості відбувається індивідуально для кожного по фактично використаних матеріалах і фурнітурі.

Ми маємо власне виробництво оснащене сучасним високотехнологічним обладнанням  Altendorf, Brandt.  Більшість матеріалів , які використовуються для виготовлення меблів (фасади, фурнітура) імпортуються з Польщі, Італії, Німеччини, Австрії та ін.. Завдяки великому асортименту всіх комплектуючих маємо можливість виготовляти дійсно якісні і функціональні меблі, які будуть приносити Вам задоволення  протягом  всього терміну експлуатації.

Термін виробництво кожного виробу обговорюється індивідуально та залежить від особливостей Вашого замовлення. Терміни також прописується в договорі. Орієнтовні терміни виробництва:

  • Кухні дерев’яні 10 тижнів
  • Кухні акрилові та МДФ 6-8 тижнів
  • Шафи-купе 4-6 тижнів

Ми пропонуємо великий асортимент фасадів від світових виробників Rehau, Drewpol , BRW, CMm, Stival, Stollzen та ін.. :
– Дерев’яні ( дуб, вільха, черешня, бук та ін..)
– МДФ (покриті шпоном, плівкою, фарбою, акриловим та звичайним пластиком)
– Скляні ( в алюмінієвій рамці)
– ДСП

Ми пропонуємо стільниці  з ДСП вкриті  пластиком таких виробників:  Luxeform (Україна), Egger (Австрія),  KronoSpan (Україна). Чим вони відрізняються? По-перше – декором, по-друге – технічними параметрами, по-третє – частково якістю. Переваги постформінгу: практичність, гігієнічність, ціна. Недоліки постформінгу: вологонестійкість,

Все частіше використовуємо кварцові. Переваги кварцового каменю: міцність, вологостійкість, термостійкість, колористика, гігієнічність, не пористий, не горючий, не залишаються плями, легкий в догляді, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Недоліком  кварциту є видимий  маленький шов в місці стикування.

– Ви залишаєте заявку на замір
– Дизайнер приїжджає до Вас на замір – це безкоштовно
– Розробка проекту з врахуванням Ваших побажань та особливостей приміщення, а також виходячи з досвіду дизайнера
– Узгодження технічно-конструкторської частини проекту та вибір матеріалів і комплектуючих
– Підрахунок вартості виробу. Вартість залежить від вибраних Вами комплектуючих та фасаду
– Укладання договору, внесення авансового платежу.
– Повторний замір, робиться на розсуд дизайнера та залежить від складності виробу
– Монтаж виробу – це також безкоштовно
– Ви «приймаєте» виріб та вносите доплату
– … насолоджуєтесь…

  • Вартість доставки по місту безкоштовна
  • За містом згідно фактичного розходу палива по відстані.

Наші спеціалісти допоможуть у виборі вмонтованої техніки: витяжки, духовки, варильної  поверхні, посудомийної  машини, холодильника,  мікрохвильової печі, мийки, змішувача, системи сортування відходів, подрібнювача відходів та ін..),  а монтажники за окрему плату все встановлять.

На всі меблі ми даємо гарантію 5 років з моменту встановлення. Гарантія надається на меблеві фасади, фурнітуру, корпус, при умові якщо був виявлений заводський брак. Гарантія не надається при механічному ушкодженні, при термічному чи вологому впливу на матеріали, також на скло та світлові лампи.

Надається постійний після гарантійний сервіс-супроводження (регулювання, заміна тощо).